Wizyta w MAN

Dzięki uprzejmości kierownictwa Fabryki pojazdów ciężarowych MAN Trucks Sp. z o.o. w Niepołomicach studenci specjalności Zarządzanie projektami i Zarządzanie firmą mieli możliwość bliższego poznania koncernu, zakładu, metod zarządzania i organizacji produkcji.

MAN Trucks w Niepołomicach jest nowoczesnym zakładem funkcjonującym do 2007 roku w Niepołomickiej strefie inwestycyjnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, metod zarządzania opartych na autorskim systemie produkcyjnym MNPS oraz wysokim kompetencjom kierownictwa i załogi, MAN jest czołowym producentem w branży samochodów ciężarowych.

W trakcie wizyty, studenci uczestniczyli w wykładzie poprowadzonym przez menedżera ds. personalnych, Pana Bogdana Lisa, który przedstawił historię i obecną pozycję MAN na świecie, a także przybliżył problematykę zarządzania dużym zakładem produkcyjnym. W drugiej części wizyty, Pani Dorota Lipowska zaprezentowała przebieg produkcji, a także pokazała praktyczne zastosowania metod zarządzania, o których studenci uczą się na zajęciach.

Dziękujemy!